We Are The Champions

Novinky

Nová sezóna 2011/2012 sa práve začala! Dorastenci vo 4. lige!!!

6.8.2011 sa začala dorastencom nová sezóna. Ich prvým súperom boli Pavlovce nad Uhom, nováčik ligy. Úvod zápasu nám nevyšiel a súper nás dostal pod tlak. V našej prvej vážnejšej šanci bol P. Rudľai, ktorého však domáci obranca fauloval vo vlastnej šestnástke, no rozhodca nariadil len priamy kop, ktorý sa nám nepodarilo zúžitkovať. Nastal tak tlak domáceho mužstva a jediný gól zápasu vsietili po šikovne rozohratom rohovom kope na krátko. Náš brankár R. Bratko si tak v premiére v novom drese čistý štít neudržal, no ešte v prvom polčase naše mužstvo niekoľkými zákrokmi podržal. V druhom polčase sme na súpera vybehli s odhodlaním vstreliť vyrovnávajúci gól, no to sa nám nepodarilo. Mnoho odpískaných postavení mimo hru D. Drotára a následne jeho neúspešný pokus zoči-voči brankárovi znamenali pre nás neželaný vstup do novej sezóny prehrou 1:0.

Sezóna sa skončila!

Rovnako ako mužom, tak aj dorastencom sa sezóna už skončila. Nasleduje letná príprava, no najskôr ešte priateľský zápas medzi našimi mužstvami.
Svoje sily si zmerajú FK Zemplínska Teplica "A-tím" a FK Zemplínska Teplica "Dorastenci". Po zápase bude pripravený guláš, občerstvenie, atď. Zápas sa odohraje 2. júla 2011 na ihrisku v Zemplínskej Teplici o 14:00.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Aj dorastenci v poslednom zápase sezóny remizovali 1:1

V poslednom zápase sezóny sme mali výrazne na vrch, no zo Sečoviec sa nám nepodarilo priniesť až 3 body. Od začiatku zápasu sme súpera tlačili a J. Jakabovi sa podarilo vstreliť úvodný gól zápasu prekrásnou parádičkou, ktorou napodobnil Cristiana Ronalda. Naše vedenie však netrvalo dlho. O pár minút sme inkasovali po ďalekonosnej strele z kopačky súpera. V 1. polčase sa už viac-menej nič vážnejšieho neodohralo. Do druhého polčasu sme vkročili nabudený, no zahadzovali sme jednu šancu za druhou. Takmer celý polčas sa odohral prakticky na súperovej polovici. Snáď najjednoznačnejšiu šancu strhnúť vedenie na našu stranu mal P. Turan, keďže kopal penaltu, no trestuhodne trafil len brvno. Stav sa teda už nemenil a rovnako ako v predošlom zápase sa zrodila remíza 1:1.

Kačmarik D.
Turan P.
Kolesár T.    Krupský M.
Čeľovský M.
Mudrý M. Rudľai P. Mečeš M. Jakab J.
Drotár D. Kačmarik P.

Muži sa rozlúčili so sezónou remízou 1:1!

Aj muži tento víkend remizovali 1:1, rovnako ako dorastenci. V zápase, kde už fakticky nešlo takmer o nič sa stal zápas plný nervov, bitiek a červených kariet. Zo začiatku zápasu sme si vybudovali hneď dve veľké šance, no ani jednu sa nám nepodarilo premeniť, a tak sa z toho na nerovnom povrchu stal absolútne neatraktívny futbal. V druhom polčase začali aktívnejšie hostia, z čoho sa im podarilo vyťažiť prvý gól stretnutia. Dlho sa na ihrisku nič nedialo, až kým sme nekopali rohový kop. Ako zvyčajne mieril presne na hlavu M. Dudiča a ten loptu nádherne trafil a poslal za chrbát brankára domácich. Pár minút pred koncom ťahal loptu po čiare R. Malčický, no súperov obranca ho poslal k zemi príliš tvrdo a nefutbalovo, a tak sa pobral predčasne do spŕch. Začala potyčka medzi divákmi a následne sa vyhrotila aj medzi hráčmi domácich. Z toho vznikla ďalšia červená karta pre hráča domácich. Následne po rozohratí akcie hvizdom rozhodca ukončil stretnutie, a tak si domov odnášame 1 bod.

Dudič M.

V sobotu sme súpera prekvapili a získali bod!

11.6. naši dorastenci podstúpili náročnú skúšku na takmer úplnom konci sezóny. Čelili sme prvému mužstvu tabuľky a nesklamali. Od úvodného hvizdu bolo jasné, že to bude veľmi náročný, ale aj vyrovnaný zápas. Boli sme odhodlaní bojovať a vložiť do toho všetko. Po úvodnej 15-minútovke sme vyhrávali 1:0 gólom D. Drotára. R. Ondko zahrával z polovice ihriska priamy kop, ktorý D. Drotár presne usmernil do siete hostí. Súper však veľmi rýchlo odpovedal a po podobnej situácii skóroval, no namiesto "hlavičky" loptu do siete poslal jemným tečom špičky kopačky. Po prvom polčase bol stav nerozhodný 1:1. V druhom polčase boli nebezpečné situácie na oboch stranách, no väčšiu prevahu mali hostia. Útok hostí dal našej obrane čo robiť, no tá dokázala odolávať. Za zmienku stojí aj obdivuhodný výkon D. Kačmarika, ktorý naše mužstvo v tak náročnom zápase podržal. OŠK Michaľany síce stále kraľujú v ligovej tabuľke, no po remíze s našim mužstvom stále nemajú istý postup.

Kačmarik D.
Turan P.
Čeľovský M.    Kolesár T.
Ondko R.
Kačurák D.   Mečeš M.   Rudľai P.   Jakab J.
Kačmarik P. Drotár D.

V sobotu nás poctí svojou návštevou opora Slovanu!

V sobotu 11.6.2011o 14:00 odohrajú naši dorastenci náročný majstrovský zápas s najnebezpečnejším tímom súťaže. Privítame doma FK Michaľany a medzi divákmi sa ocitne aj obranca corgoňligového klubu ŠK SLOVAN BRATISLAVA, úradujúceho majstra a víťaza Slovenského pohára, MARTIN DOBROTKA.

Vyhodenie mužstva OŠK VOJČICE zo súťaže "V.liga JV dorast"

Mužstvo z Vojčíc sa 3. krát nedostavili na zápas, a tak ich okrem finančnej pokuty postihol aj nepríjemnejší trest. Vyradenie zo súťaže! Každému, kto s nimi získal body sú tieto body automaticky odpočítané.

Ďalšia skvostná výhra A-mužstva!

Od začiatku sme sa pustili do súpera s veľkou chuťou. Prvý gól padol už v 11. minúte. M. Korytko centroval do súperovej šestnástky a J. Kudrec loptu hruďou dotlačil do siete. 1:0! Zvyšok prvého polčasu sa šance prelínali na oboch stranách. Naše brvno zvonilo dokonca 2 krát, no aj my sme pohrozili. Hlavičku R. Malčického vytlačil súperov brankár až z čiary. Súper to nervami nezvládal, a tak po druhej žltej karte sa záložník Vojčíc po zákroku na R. Malčického, ktorý už šiel sám na brankára pobral predčasne do spŕch. Po zmene strán sme sa do súpera zahryzli ešte dravšie a pridali ďalšie presné zásahy. Hneď na začiatku druhého polčasu sme náskok zvýšili na 2:0! R. Malčický prihrával zo stredu poľa na J. Kudreca, ktorý z jedne poslal loptu priamo na M. Malčického a ten krížnou prízemnou strelou nedal brankárovi žiadnu šancu. V 68. minúte R. Malčický bol síce chrbtom k bráne, no famóznymi jasličkami pätou obišiel pravého obrancu Vojčíc a krásnym centrom "načechral" loptu priamo na hlavu M. Dudiča. V 76. minúte ťahal loptu po čiare M. Korytko a zrazu sa ocitol sám pred brankárom. Videl však, že D. Drotár je sám pred odkrytou bránou, a tak sa zachoval ako gentleman a asistoval pri góle D. Drotára. Za zmienku stojí aj obdivuhodný výkon hlavného arbitra tohto stretnutia Andreja Koscelníka, ktorému na čiare pomáhal mladý, neskúsený asistent Matej Kundrát. Zápas sa odohral pod dohľadom delegáta zápasu Juraja Lučanského.

Malčický R.

Dorast doma uštedril debakel Čičarovciam 6:0!

Naši dorastenci potvrdili doma úlohu favorita a za 37 minút vyhrali zápas. Už po úvodnom hvizde rozhodcu sme si vypracovali niekoľko sľubných šancí. Prvý krát sa podarilo svoju šancu premeniť D. Kačurákovi po krásnej prihrávke J. Jakaba. Ďalší zásah pridal J. Jakab, keď ho centrom presne našiel P. Kačmarik. Do tretice sa podarilo skórovať aj P. Čižmarikovi, ktorý svoju strelu falšom umiestnil k ľavej žrdi. O malú chvíľu sa ako cez kopirák zopakovala prvá gólová akcia a opäť po asistencii J. Jakaba dal svoj druhý gól v zápase D. Kačurak. Ani útočník P. Kačmarik sa nenechal zahanbiť a keďže M. Babjak mu prihral pred opustenú bránu, nemal problém skórovať. Posledný zásah zápasu pridal stopér Ľ. Varga keď si nabehol na strieľaný center P. Kačmarika. Po 37. minútach hry sme teda vyhrávali 6:0 a keďže súper bol zrelý na uterák, nevládal už ďalej takto pokračovať. Zápas sa skončil kontumačne 6:0 v 38. minúte.

Kačmarik D.
Varga Ľ.
Mudrý M.    Kolesár T.
Ondko R.
Jakab J.   Mečeš M.   Rudľai P.   Čižmárik P.
Kačmarik P. Kačurák D.

Nešťastná prehra v Čiernej nad Tisou!

V dnešnom náročnom zápase proti Čiernej nad Tisou sme podali obdivuhodný výkon, no na výhru to nášmu kádru nestačilo. Začali sme v dosť pozmenenej zostave, keďže nás trápi niekoľko zranení, či chorôb, no aj napriek tomu sme súperovi dokázali odolávať. Dokonca sme ho aj zatlačili. V úvode začali rezkejšie domáci. Po 35 minútach hry a niekoľkých rohových kopov nášho súpera sme z toho posledného inkasovali nešťastný gól. Prvú strelu sa našej obrane podarilo zblokovať, no odrazená lopta sa dostala priamo na hlavu súpera. O malú chvíľu na to mal gól na kopačke M. Malčický, no brankár loptu zachytil na bránkovej čiare. V druhom polčase sme zatlačili a dali gól. L. Mizia pretlačil na tretí krát loptu do siete súpera. Zvyšok zápasu sme boli rovnako vyrovnaným súperom, no nebolo nám súdene bodovať. V 90. minúte rozhodca avizoval 5 nadstavených minút. Gól padol v 96. minúte po vymyslenej ruke M. Sarvaša. Exekútor priameho kopu trafil žrď a následná dorážka skončila v našej sieti. Do konca zápasu sa už nestihlo udiať nič, a tak náš výber podľahol favoritovi súťaže 2:1.

V dôležitom DERBY sme získali 3 body!

Naši dorastenci dnes odohali ďalší ťažký zápas. Na pôde súpera sa nám v dramatickom a nervóznom zápase podarilo naplno bodovať. Skóre otvoril na začiatku zápasu P. Kačmarik. Ocitol sa pred brankárom a svoju šancu využil. Súper odpovedal ešte v prvom polčase a do kabín sa hráči pobrali po remíze 1:1. Zápas bol plný nervozity a už v prvom polčase padlo niekoľko žltých kariet. V druhom polčase nervozita stúpala a domáci psychický nápor nezvládali. Súperov záložník J. Horváth si po druhej žltej karte vykoledoval červenú a súper hral do konca zápasu v oslabení. Náš druhý gól pridal M. Krupský, ktorý skvostnou strelou z polovice ihriska rozohrával priamy kop a brankárovi, ktorého tiesnil D. Drotár nedal šancu. Súper nás však na chvíľu zatlačil a skóre vyrovnal. Na to však odpovedal D. Drotár. Po krásnej idividuálnej akcii P. Kačmarika ktorý mu loptu pripravil pred opustenú bránu nemal problém skórovať, a tak sa nám podarilo rozvlniť sieť aj tretí krát. V ďalšej vyloženej šanci sa ocitol opäť D. Drotár, no brankár ho nedovolene zastavil a dostal žltú kartu. O malú chvíľu urobil súper pár ďalších chýb v obrane a D. Drotár mal gól na kopačke, keď spoza šestnástky strieľal na prázdnu bránu. Skórovať sa mu už však nepodarilo a zápas sa pre nás skončil šťastne. V zápase padlo mnoho žltých kariet. Z našej strany: M. Čeľovský, D. Drotár, P. Kačmarik.

Kačmarik D.
Kolesár T.
M. Mudrý    Krupský M
Čeľovský M.
Kačurák D.   Mečeš M.   Rudľai P.   Čižmárik P.

Dorastenci doma nezvládli zápas s favoritom!

Zápas s Tušicami bol pre nás veľkou výzvou a nechýbalo veľa a boli by sme ich zdolali. Šťastena sa k nám však nepriklonila. V prvom polčase sme nepredviedli práve najskvostnejší výkon a po dvoch góloch sme prehrávali. Druhý polčas sme však začali ako z učebnice. Dali sme kontaktný gól, pozbierali sme sa a bojovali ďalej. Mali sme dokonca výhodu penalty, no tu J. Jakab nepremenil. Nedáš-dostaneš! Potvrdilo sa to a hostia zvýšili svoj náskok už na 3:1. Nevzdávali sme sa a zo všetkých síl sa snažili súpera zatlačiť, čo sa nám aj darilo a podarilo sa nám streliť aj druhý gól, no viac času nám už nezostalo, a tak sa zápas skončil 2:3.

Kačmarik D.
Turan P.
Kolesár T.

Naši muži deklasovali Leles 4:2!

FK Zemplínska Teplica potvrdila úlohu favorita a doma nemala problém zdolať Leles. V zápase padli 4 góly, všetky do siete súpera. HATTRICK-om sa blisol R.MALČICKÝ!!! Štvrtý gól pridal M. Dudič. Teraz už len úspešne nadviazať a získať body v Čiernej nad Tisou, ktorá v tabuľke kraľuje už dlho na prvom mieste.

Dorastenci doma prevalcovali Kráľovský Chlmec!

Ďalšiu ťažkú výzvu zvládli naši dorastenci bez problémov. Využili výhodu domáceho prostredia a vyhrali jednoznačne 5:1. Od začiatku sme tlačili súpera a vytvorili si niekoľko gólových šancí. Prvú premenil P. Kačmarik, keď z ťažkého uhlu razantne vystrelil volejom a nedal súperovmu gólmanovi žiadnu šancu. Ďalší gól pridal D. Kačurák, ktorého nádherne našiel opäť P. Kačmarik a ten neváhal a strelou k ľavej žrdi nás poslal do vedenia už o 2 góly. Koniec prvého polčasu ešte zdramatizoval P. Rudľai a vyrobil v našej šestnástke penaltu, ktorú súper premenil. Po prvom polčase bol stav 2:1. Po zmene strán naši vybehli na ihrisko motivovaní a pridali hned niekoľko gólov. Ako prvý v druhom polčase sa presadil J. Jakab, ktorý prekrásnou strelou približne z 20 metrov napol súperovu sieť. V poradí náš štvrtý gól pridal striedajúci P. Čižmárik, ktorý prekvapil brankára a jeho strela len tak tak prešla bránkovou čiarou. Posledný gólový zásah v zápase bol po nádhernej individuálnej akcii J. Jakaba ktorý vyškolil niekoľkých hráčov ako pred súperovou šestnástkou, tak aj v nej a naservíroval loptu priamo na kopačku tiež striedajúceho M. Babjaka. Doma sme teda zvíťazili 5:1 a pripísali si cenné 3 body.

Kačmarik D.
Varga Ľ.
Kolesár T.         Krupský M.
Čeľovský M.
Mudrý M.  Mečeš M.   Rudľai P.   Jakab J.
D. Kačurák  Kačmarik P.

A-tím doma jednoznačne potvrdil úlohu lídra!

Naši muži dnes vstúpili do zápasu veľmi nádejne. Už v úvode si vytvorili niekoľko šancí. Prvú doslova gólovú situáciu nevyužil R. Malčický, keď jeho hlavička po centri z ľavej strany smerovala len do brankára. Necelé 2 minúty po tom neuspel ani M. Dudič, keď jeho strelu z gólovej pozície brankár hostí opäť vykril. O malú chvíľu na to po rohu strieľal hlavou opäť M. Dudič, no ani tentokrát sa mu streliť gól nepodarilo. Na tretí krát už však skóroval, keďže sa v šestnástke súpera zorientoval najlepšie a strelou k pravej žrdi nedal súperovmu brankárovi šancu. Druhý gól pridal J.Kudrec. Akciu začal J. Kubáni výkopom od brány a R. Malčický po jeho krásnych kľučkách pred súperovou šestnástkou naservíroval loptu ako na podnose J. Kudrecovi, ktorý bravúrne zakončil strelou pod brvno. Posledný gól prvého polčasu pridal M. Malčický nádherným falšom ku vzdialenejšej žrdi. V druhom polčase sme si už nedokázali vytvárať toľko šancí. Dokonca aj súperovi sa podarilo skórovať, keď ľahkú strelu J. Kubáni vykriť nedokázal. Do záveru sa už skóre nemenilo, a tak po jednoznačnej výhre 3:1 si naše A-mužstvo ponechalo 3 vzácne body doma.

Kubáni J.
Sarvaš M.
Ištok T.    Mizia L.
Sijka Ľ.
Džudža P.
Malčický R. Rudľai A. Kudrec J. Malčický M.
Dudič M.

Ťažko vybojovaný bod z Topolian!

Dorastenci dnes na pôde súpera v Topoľanoch podali skvelý výkon a remizovali 2:2. Ako prvý skórovali domáci po razantnej strele z priameho kopu. Do polčasového hvizdu sme ešte stihli vyrovnať. P. Kačmarik dostal prihrávku do krásnej uličky a bez problémov prekonal domáceho brankára. Do kabín sa tak šlo nerozhodne 1:1. Takýto scénar sa opakoval aj v druhom polčase, avšak ako prvý sme sa tentokrát tešili my. D. Drotár napodobnil P. Kačmarika z prvého polčasu a dal gól rovnakým spôsobom. O pár minút neskôr však domáci vyrovnali, keď D. Kačmarikovi vypadla lopta z rúk priamo na kopačku súpera. Do konca zápasu sa už skóre nemenilo, a tak sa body delili po náramne dramatickom súboji, v ktorom bolo zaznamenaných okrem iného aj mnoho žltých kariet a takisto škaredých zákrokov.

Kačmarik D.
Turan P.
Kolesár T. Krupský M
Kolesár D.

A-tím opäť prehral!

Naše A-mužstvo prehralo v Kráľovskom Chlmci 3:0. Prvý gól padol 2 minúty po úvodnom hvizde rozhodcu zo značky pokutového kopu po údajnom faule M. Sarvaša. Súpera sme sa nezľakli a bojovali z plných síl. Nepodarilo sa nám však využiť množstvo sľubných gólových možností. Druhý gól sme dostali po rohu, keď sa nám nedarilo loptu odkopnúť do bezpečia a súper sa v našej šestnástke zorientoval lepšie než my. Do kabín sme odchádzali za nepriaznivého stavu 2:0, avšak ten vôbec neodpovedal tomu, čo sa na hracej ploche v prvom polčase udialo. Tretí gól domáci pridali po zmene strán z priameho kopu. Druhý polčas nám nevychádzal až tak, ako by sme si ho predstavovali, a tak sa zápas skončil výsledkom 3:0.